Jak oddać nastrój wnętrza? Znajdź odpowiedź w obszernym poradniku o fotografii architektury

Jak oddać nastrój wnętrza? Znajdź odpowiedź w obszernym poradniku o fotografii architektury

Interesujące wnętrza mogą być niewyczerpanym źródłem fotograficznych inspiracji. Możemy w nich poszukiwać różnych rzeczy: eleganckiego piękna klasycznej architektury, ciekawych zbliżeń czy też tworzonych z rozmachem ujęć o bardzo szerokim polu widzenia. Wnętrze może być tematem samym w sobie (i najczęściej tak właśnie jest), ale może być też zaledwie jednym z elementów kompozycji – tłem dla znajdujących się w nim przedmiotów lub ludzi bądź stanowić pierwszy plan w zdjęciach o budowie wieloplanowej, przedstawiających wnętrze i to, co poza nim. Każdy z wymienionych rodzajów tematów wymaga nieco odmiennego podejścia ze strony fotografującego. Zapraszamy do przeczytania poradnika, w którym zajmiemy się ważną podkategorią fotografii architektury, czyli wnętrzami.

Strona 1


Fotografia architektury: wnętrza

Głównym zadaniem jakim będziemy zajmować się na łamach tego artykułu będzie wykonywanie zdjęć stanowiących architekturę wnętrz oraz takich, których kompozycja obejmuje zarówno pomieszczenie, jak i to co znajduje się poza nim. W mniejszym stopniu będą nas natomiast interesowały zdjęcia, w których wnętrze jest jedynie tłem dla rozgrywających się w nim wydarzeń.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem


Spis treści