Fotografia czarno-biała w technice HDRI - film szkoleniowy

Fotografia czarno-biała w technice HDRI - film szkoleniowy

Niewiele osób bierze pod uwagę możliwość wykorzystania technik HDRI w takiej dziedzinie sztuki, jaką jest fotografia czarno-biała. A szkoda - obrazy HDR są idealnym tworzywem do zdjęć monochromatycznych. W filmie pokazujemy, jak wykorzystać to bogactwo możliwości. Fotografie czarno-białe wpływają na odbiorcę poprzez pełen wachlarz środków wyrazu: cienie, kontrasty, tony – to dzięki nim świat oglądany w czerni i bieli lub stonowany np. do sepii prezentuje się tak niesamowicie i pociągająco. Wykorzystanie HDRI pozwala wykorzystywać te możliwości w sposób praktycznie nieograniczony.


Cel filmu szkoleniowego:

Film ma za zadanie przedstawić w przystępny sposób zalety i sposoby wykorzystania technik rejestrowania scen o poszerzonym zakresie tonalnym w fotografii czarno-białej. Dzięki zaprezentowaniu wielu przykładów opracowanych z wykorzystaniem narzędzi dostępnych dla każdego fotografa - zarówno amatora jak i zawodowca – odbiorcy dowiadują się, jak za pomocą technik HDRI uzyskać zdjęcia czarno-białe o wyjątkowej sile wyrazu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem