Fotografia dziecięca pozwala wrócić do dzieciństwa! Przeczytaj obszerny poradnik

Fotografia dziecięca pozwala wrócić do dzieciństwa! Przeczytaj obszerny poradnik

Podczas oglądania fotografii, obojętnie, czy są to portrety rodzinne, zbiory przyjaciela, fotki w czasopismach, stronice albumu, intuicyjnie przerzucasz kartki w pewnym tempie. Co jakiś czas napotykasz zdjęcie, nad którym przystajesz, zwalniasz tempo i głębiej się w nie angażujesz, będąc jakby trochę zaproszony. Możesz się uśmiechnąć, zamyślić na minutkę lub przenieść w czasie. Czyż nie jest to wspaniałe ćwiczenie, podczas którego rozbudzasz własne umiejętności obserwacji? Dzięki niemu wiesz, co Cię najbardziej przejmuje. Istnieją duże szanse na to, że fotografia, nad którą się zatrzymujesz, ma w sobie coś głębokiego lub czarującego. Może chodzić o wyraz twarzy portretowanej osoby, ogólny nastrój zdjęcia czy przekazywane emocje. Wszystko to szczególnie się sprawdza w fotografii dziecięcej. Miny maluchów oraz emocje są zazwyczaj bardzo widoczne i prawie natychmiast osiągalne. Jako fotograf dzieci powinieneś po prostu być w odpowiednim miejscu, żeby stać się świadkiem wydarzeń i zarejestrować ekspresję, która jest tak łatwa do uzyskania.


Fotografia dziecięca czyli naucz się bawić

 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem