Fotografia i działalność gospodarcza: Samodzielne pozycjonowanie strony internetowej - cz. I

Fotografia i działalność gospodarcza: Samodzielne pozycjonowanie strony internetowej - cz. I

Sprawny i skuteczny marketing internetowy jest niezbędny, aby na dzisiejszym rynku usług móc długoterminowo istnieć, funkcjonować i przynosić dochód. To wiedzą wszyscy. Ale to, co dobrze prezentuje się od strony klienta i powoduje, że chętnie zajrzy na naszą stronę lub do nas zadzwoni, żeby umówić spotkanie nie przychodzi łatwo. Jako klienci nie zastanawiamy się nad tym - wpisujemy w wyszukiwarkę interesującą nas frazę, miejscowość, może nawet dzielnicę, albo otwieramy e-mail, który otrzymaliśmy, a który, tak się składa, zawiera informację o interesujących nas usługach i otrzymujemy możliwość natychmiastowego (najlepiej) kontaktu z usługodawcą.

Prezentujemy fragment e-kursu Fotografia i działalność gospodarcza, który rozpoczynamy 19 kwietnia.


Tymczasem aby tak się stało wykonanych zostało dziesiątki czynności, o różnym stopniu zaawansowania i o różnej czasochłonności. To być może brzmi dla Ciebie zniechęcająco - w końcu wykonanie całej tej pracy jeszcze przed Tobą - i to jest ta gorsza wiadomość. Lepsza jest taka, że wszystkie te działania wykonuje się po kolei, systematycznie podnosząc ich skuteczność, a efekty będzie można śledzić na bieżąco i na bieżąco korygować błędy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem