Dynamizm pogody na Islandii na fotografii krajobrazu

Dynamizm pogody na Islandii na fotografii krajobrazu

W ostatnim czasie pandemia ponownie zmusiła wszystkich do ograniczenia wyjazdów - W związku z tym postanowiliśmy opowiedzieć o fotografii, która jak w soczewce ukazuje zdumiewające piękno krajobrazu Islandii. Rosyjski fotograf Mikhail Shcheglov miał wiele szczęścia i znalazł się dokładnie w idealnym miejscu i czasie, wykonując zapadającą w pamięć fotografię zmieniającej się pogody.


Piękno chwili tuż przed burzą - oszałamiająca fotografia krajobrazowa

Islandia słynie z naturalnego piękna i zróżnicowanego krajobrazu, który obejmuje góry, wulkany i gejzery. Ze względu na położenie, krajobraz tej wyspy wyróżnia się dużą zmiennością. To wszystko na swojej fotografii połączył pochodzący z Moskwy Mikhail Shcheglov, który na przylądku Dyrhólaey znajdującym się w południowej Islandii uchwycił fascynującą scenę. Podczas gdy Słonce oświetla rośliny na pierwszym planie, w tle, wśród trwającej jeszcze ulewy, wyłania się tęcza. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem