Fotografia na świecie: Mongolia

Fotografia na świecie: Mongolia

Mongolia jest pełna skrajności – można znaleźć tu prawdziwy kalejdoskop krajobrazów, od rozległej pustyni po zaśnieżone góry. Jak wpływa to na twórczość lokalnych fotografów? Zapraszamy na wyprawę do Mongolii w cyklu „Fotografia na świecie”.

Dinah Hayt


Fotografia na świecie: Mongolia fotografia na świecie Dinah Hayt Hamid Sardar-Afhkami Ariukamo A YinMongolia fascynuje i wciąga. Kraj ten pełen jest rozległych terenów, olśniewających krajobrazów, ale niełatwe są tutejsze warunki życia. Mongolska fotografia to właściwie niszowe zjawisko – nie jest najpopularniejszym gatunkiem sztuki w kraju "ludzi, którzy żyją na końskim grzbiecie", jednak jest oczywiście obecna i warta poznania. Dlatego na kierunek podróży w naszym cyklu Fotografia na świecie wybraliśmy Ułan Bator...


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem