Fotografia panoramiczna - praktyczne warsztaty w Krakowie

Fotografia panoramiczna - praktyczne warsztaty w Krakowie

Wszyscy uwielbiamy widoki panoramiczne i tworzony przez nie nastrój. Zdjęcia o szerokim polu widzenia odpowiadają naszej naturalnej skłonności do postrzegania świata w sposób całościowy i jako takie przyciągają wzrok oglądającego jako bardzo dynamiczne.

Podczas warsztatów przygotowanych przez redakcję SwiatObrazu.pl poznasz sekrety tworzenia fotografii panoramicznej. Nauczysz się jak w prosty sposób przystąpić do wykonywania najpopularniejszej odmiany tego rodzaju zdjęć, czyli panoram o polu widzenia 180-360 stopni klejonych z większej liczby zwyczajnych kadrów oraz uzyskiwanych za pomocą innych technik, np. kuli lustrzanej.


Cel warsztatów

Uczestnicy warsztatów poznają techniki wykonywania zdjęć panoramicznych zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Dowiedzą się jak przygotować się do sesji, w jaki sprzęt się zaopatrzyć, na co zwracać uwagę podczas wykonywania zdjęć oraz jak je potem obrabiać. Warsztaty przebiegać będą trójetapowo: pierwsza część to teoretyczne wprowadzenie, następnie planowana jest część praktyczna plenerowa, w trakcie której wszyscy uczestnicy będą wykonywali zdjęcia, a na koniec część praktyczna warsztatowa, kiedy to celem będzie poddanie zdjęć odpowiedniej edycji – w tym łączeniu serii kadrów w obraz o szerokim polu widzenia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem