Największe jezioro świata pozwoliło na stworzenie baśniowych fotografii

Największe jezioro świata pozwoliło na stworzenie baśniowych fotografii

Fotografka Kristina Makeeva tworzy urzekające sceny skupione wokół rosyjskiego Jeziora Bajkał - to największe pod względem objętości słodkowodne jezioro na świecie. Mieści niemal jedną czwartą wszystkich słodkich wód powierzchniowych świata. Fotografka korzysta więc z jego potencjału, tworząc nieziemskie obrazy, które wydają się znajdować na granicy snu i jawy.


Fotografka zdradza, że gdy pierwszy raz odwiedziła okolice Bajkału, nie miała wobec niego żadnych oczekiwań. Jednocześnie to, co ujrzała na miejscu "nie pozwalało zasnąć przez kilka kolejnych dni". Jak zdradza w rozmowie z portalem Collosal "inspiracje w niej eksplodowały." Kritisna Makeeva przyznała także, że nawet po odbyciu wielu podróży do różnych, także odległych miejsc świata, wciąż uważa Bajkał za jedno z najbardziej niesamowitych miejsc na Ziemi.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem