International Wedding Photographer of the Year 2018 - najlepsza fotografia ślubna na świecie

International Wedding Photographer of the Year 2018 - najlepsza fotografia ślubna na świecie

Po raz drugi jury konkursu International Wedding Photographer of the Year wybrało najlepsze fotografie ślubne, ukazujące w wyjątkowy sposób ten najważniejszy dzień w życiu zakochanych. Prace mogły być zgłaszane do 11 różnych kategorii - album, czarno-białe, przyjęcie weselne, portret pary, na parkiecie, najlepsza sceneria, widok z góry, pojedyncze ujęcie, portret Panny Młodej lub Pana Młodego, zaręczyny i fotografia tradycyjna.


Pierwszą nagrodę zdobył australijski fotograf Dan O’Day, otrzymując nagrody o łącznej wartości 11 000 USD (ok. 41 000 PLN). Zwycięska praca to elegancki, romantyczny portret nowożeńców, którzy znajdują się na styku światła i cienia, a scena jest podkreślona przez ciepłe oświetlenie. Ta minimalistyczna fotografia w rzeczywistości powstała w chwili, gdy para spieszyła się, aby dostać się na własne przyjęcie.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem