Fotografia ślubna to pole bitwy – Ashley Easterling musiała walczyć z gościem utrudniającym jej pracę

Fotografia ślubna to pole bitwy – Ashley Easterling musiała walczyć z gościem utrudniającym jej pracę

Fotografia ślubna to niełatwy kawałek chleba – wielokrotnie podczas zleceń potyka się z różnymi wyzwaniami, wśród których znajduje się radzenie sobie z gośćmi, którzy muszą zrobić swoje zdjęcie, przeszkadzając tym samym fotografowi w pracy. Nie dociera do nich, że właśnie po to na uroczystość ślubną i wesele został zaproszony fotograf, aby oni mogli skupić się na tym najważniejszym dniu Młodej Pary i przeżywać piękne chwile bezpośrednio, a nie obserwując je przez ekran smartfona.


Ashley Easterling zajmująca się profesjonalnie fotografią ślubną zna aż zbyt dobrze opisany wyżej problem. Podczas fotografowania ślubu Josha i Lorny Dane Gantt musiała wręcz zastosować rozwiązanie siłowe, aby poradzić sobie z utrudniającym jej pracę gościem weselnym. Problematycznym uczestnikiem uroczystości okazała się macocha Panny Młodej, która postanowiła stanąć przed tuż przed jej obiektywem i samemu zdobyć zdjęcie niezwykle ważnego momentu ślubu, jakim jest pierwszy pocałunek. Fotografka nie miała zbyt wiele czasu na dyskutowanie, stąd postanowiła bezpardonowo przepchnąć barkiem macochę tak, aby znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i utrwalić wyjątkową chwilę.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem