Fotografia uliczna i pejzaże miejskie w technice HDRI - film szkoleniowy

Fotografia uliczna i pejzaże miejskie w technice HDRI - film szkoleniowy

Przestrzenie miejskie to dla fotografa bardzo wdzięczny temat. Jest on również interesujący z punktu widzenia technik wykonywania zdjęć o poszerzonej rozpiętości tonalnej, a to za sprawą specyficznych warunków oświetleniowych z jakimi często spotykamy się wykonując zdjęcia na ulicy i to o najróżniejszych porach dnia. Dlatego też poświęcamy osobny film szkoleniowy możliwościom wykorzystania techniki HDRI w tej specyficznej odmianie sztuki fotograficznej, jaką jest fotografia uliczna i pejzaże miejskie.
Cel filmu szkoleniowego:

Film ma za zadanie przedstawić w przystępny sposób zalety i sposoby wykorzystania technik rejestrowania scen o poszerzonym zakresie tonalnym w fotografii miejskiej – zarówno zdjęć architektonicznych jak również fotografii określanych mianem reportażu ulicznemu. Dzięki zaprezentowaniu różnorodnych przykładów opracowanych z wykorzystaniem narzędzi dostępnych dla każdego fotografa – zarówno amatora jak i zawodowca – pokazujemy, jak uzyskać zdjęcia przestrzeni miejskich o nieosiągalnej w inny sposób sile wyrazu - niezależnie od treści fotografii.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem