Fotografia uliczna ujawnia zaskakujące zbiegi okoliczności w codziennym życiu

Fotografia uliczna ujawnia zaskakujące zbiegi okoliczności w codziennym życiu

Fotograf Anthimos Ntagkas - publikujący również pod pseudonimem Daganth - ma niebywałą zdolność do dostrzegania wyjątkowych zbiegów okoliczności - Ma to szczęście, by być w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie, choć oczywiście jego niezwykle błyskotliwe spojrzenie pozwala dostrzec mu czasami nieprawdopodobne sceny w codziennym życiu. Jego fotografia uliczna to zbiór przypadkowych scenek, które jednak tworzą humorystyczne zestawienie, będące jednocześnie ciekawymi anegdotami na temat codzienności na ulicach miast czy w innych miejscach publicznych.


W swoich pracach Anthimos Ntagkas zestawia zarówno niezwykłe sceny, jak i elementy, które choć pozornie są z innych światów, pasują do siebie w zaskakujący sposób. I tak w efekcie na jego zdjęciach można zobaczyć osoby, które w niezwykły sposób wpisują się w reklamy uliczne, wchodzą w interakcje z otoczeniem czy budują niecodzienne relacje z innymi przechodniami. Do tworzenia takich zestawień fotograf wykorzystuje wieloplanowe kompozycje czy proste zestawienie silnych, korespondujących ze sobą motywów. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem