Fotografia walcząca

Fotografia walcząca

Psia kupa – temat rzeka. W tym roku zima oferuje raczej mało śniegu, więc ogołocone z zieleni trawniki straszą tym, co produkują z siebie kudłaci pupile mieszkańców miast i miasteczek. Ale czy to jest temat na projekt fotograficzny?


Są kraje i miasta, w których sprzątanie po własnym psie jest standardem, oczywistością. Do nich należy chyba Skandynawia czy Wielka Brytania. Paryż swego czasu wydał mnóstwo pieniędzy na służby, poruszające się specjalnymi pojazdami, które miały usuwać psie kupy z chodników. Jeszcze kilka lat temu na własnej skórze doświadczyłam, że nie spełniły one pokładanych w nich nadziei. Problem psich kupek jest zapewne bardziej dotkliwy w miastach pozbawionych dużej ilości trawników – jak Londyn czy Paryż właśnie. W Polsce jest może nieco łatwiej – skwerów, parków, nawet zwykłych trawników w miastach jest w u nas sporo, więc chodzenie po chodników nie jest niebezpieczne.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem