Fotograficzna wyprawa do Birmy

Fotograficzna wyprawa do Birmy

"Bogactwo i różnorodność kultury, baśniowe pejzaże, odmienna religia a przede wszystkim gościnność i otwartość Birmańczyków, były dla nas czymś wyjątkowym, co chcieliśmy uwiecznić na fotografii" - mówią autorzy wystawy "Birma w fotografii", którą do 5 marca 2015 r. można odwiedzić w Krakowie.

SwiatObrazu.pl objął wystawę patronatem medialnym.


"Szczególnie urzekła nas radość mieszkańców oraz ich nastawienie do życia. Będąc na miejscu, nie sposób było nie fotografować życia codziennego, zwyczajów, pracy, kultu rodziny i zewnętrznych oznak wiary.  Inspiracją do fotografowania były również bezkresne krajobrazy z bogactwem świątyń i kolorów. Zapadły nam one w pamięci nie mniej niż sami tubylcy. Wydaje się, że Birma Mjanma  jest miejscem, gdzie czas zdaje się nie mieć znaczenia. Jednak fotografia na przestrzeni kilku lat pokazuje, że tak nie jest… To kraj niezwykły z wielu powodów w którym każdy znajdzie coś ciekawego, zwłaszcza pasjonaci fotografii" - opowiada Edyta Bielińska-Dusza i Tomasz Jurkowski.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem