Fotograficzna drukarka Panasonica Lumix KX-PX30

Fotograficzna drukarka Panasonica Lumix KX-PX30

Aby zaspokoić rosnące potrzeby użytkowników na łatwe w użyciu domowe drukarki fotograficzne, Panasonic wypuścił na rynek nową, łatwą w użyciu kompaktową drukarkę fotograficzną KX-PX30.


Nowa drukarka Lumix KX-PX30 jest następcą modelu KX-PX20 zaprezentowanego w lutym ubiegłego roku. Została wyposażona w wysokiej jakości 3.6 calowy kolorowy wyświetlacz LCD. Drukarka pozwala na wydruk klatek wideo zarejestrowanych na kartach  AVCHD, SDHC/SD. KX-PX30 jest kompatybilny ze wszystkimi aparatami fotograficznym, lecz chcąc wykonać odbitki z aparatów Lumix będziemy mieli dostęp do dodatkowych unikalnych funkcji. Drukarka pozwala na reprodukcję wysokiej jakości wydruków zdjęć wykonanych przy pomocy cyfrowych aparatów Lumix, a dzięki procesowi nakładania specjalnej warstwy powlekającej możemy zachować wysoką jakość odbitek przez ponad 100 lat.

Dzięki wbudowanemu czytnikowi kart SD/SDHC użytkownicy mogą w łatwy i szybki sposób drukować zdjęcia bezpośrednio z kart pamięci wybierając interesujące nas zdjęcie na wyświetlaczu. Istnieje również możliwość podłączenia bezpośrednio dowolnego aparatu zgodnego ze standardem  PictBridge lub podłączenia drukarki bezpośrednio do komputera. Wymiary drukarki Panasonic Lumix KX-PX3 to 175×131×62.5mm, a waga 1220gramów. Drukarka znajdzie się w sprzedaży w połowie lutego w cenie 215 dolarów.


 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem