Fotograficzna księgarnia f5 w Warszawie!

Fotograficzna księgarnia f5 w Warszawie!

W gościnnej Galerii Farbiarnia na Pięknej (ul.Piękna 28/34) 6 października o godz. 18.00 zaczyna F5 stołeczną działalność. W trakcie spotkania inaugurującego działalność będzie mieć miejsce prezentacja twórczości Pawła Bajewa, laureata I Festiwalu Fotografii Młodych w Jarosławiu 2009.


p>F5 w Warszawie to oferta skierowana do wszystkich miłośników fotografii. Można będzie tutaj szybko i bez dodatkowych opłat odebrać zamówione w internecie książki (w godzinach otwarcia Farbiarni, a więc od 11.00 do 20.00 w dni powszednie i od 11.00 do 15.00 w soboty), będzie można też "od ręki" nabyć publikacje o fotografii, przejrzeć i poczytać czasopisma, albumy i książki o fotografii, a także uczestniczyć w licznych spotkaniach poświęconych fotografii, jej kolekcjonowaniu, fotograficznym publikacjom i twórczości autorów wszystkich pokoleń.

GALERIA F5 & KSIĘGARNIA FOTOGRAFICZNA powstała w 2004 r. Jest pierwszą w Polsce księgarnią specjalizującą się w propagowaniu, sprzedaży i dystrybucji wydawnictw fotograficznych. Posiada w swojej ofercie tytuły podejmujące problematykę fotografii, filmu, nowych mediów, designu, reklamy, jak również wydawnictwa niszowe i limitowane serie autorskie. Skutecznie wypełnia lukę, jaka istnieje na polskim rynku wydawniczo-fotograficznym. Szybko stała się miejscem spotkań i wymiany doświadczeń zawodowych fotografów, artystów, pasjonatów, wydawców, autorów, teoretyków i krytyków sztuki, animatorów kultury.

Wydawnictwo Galerii f5 & księgarni fotograficznej, ma na swoim koncie kilka publikacji z dziedziny estetyki, krytyki i historii fotografii. Do tej pory jej nakładem ukazały się: "Słowo o fotografii" (2002, przy współpracy z ACGM); "Fotografia, dyletanci, amatorzy i artyści" (2004); "Przestrzenie fotografii. Antologia tekstów" (2005, przy współpracy z FEW), "Cztery sny, a może pięć" (2007), "Obraz utajony. Szkice o fotografii i pamięci"(2008), „Interpretując fotografię. Śladami Susan Sontag“ (2009).

Galeria f5 & księgarnia fotograficzna specjalizuje się w opracowywaniu strategii i promocji wchodzących na rynek publikacji, organizowaniem spotkań autorskich, przeglądów portfolio oraz prezentacji technicznych. Jest organizatorem konkursu „Fotograficzna Publikacja Roku“.

O jej szerokich zainteresowaniach i ambicjach świadczy udział Galerii f5 & Księgarni Fotograficznej w najważniejszych festiwalach i imprezach - nie tylko fotograficznych (m.in. Miesiąc Fotografii w Krakowie, Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi, Krakowska Dekada Fotografii, Foto Art Festiwal w Bielsko-Białej, Targi Foto-Film-Wideo w Łodzi; Akcja WĘGIERSKA St. Art, Targi Książki w Krakowie).

Kreując i inspirując rynek wydawniczy i księgarski w Polsce F5 występuje w roli konsultanta i eksperta. Systematyczne obserwuje rynek i dostrzega potrzeby środowiska oraz współpracuje z najważniejszymi portalami informacyjnymi.

 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem