Fotograficzny maj. Festiwale pod lupą

Fotograficzny maj. Festiwale pod lupą

Jak co roku maj jest miesiącem szczególnej radości dla miłośników fotografii dzięki festiwalom w Krakowie i Łodzi. Co warto zobaczyć w każdym z miast?


Już wkrótce odbędzie się inauguracja dwóch najważniejszych festiwali fotograficznych w Polsce. 10 maja rozpocznie się łódzki Fotofestiwal, który potrwa do 20 maja, natomiast jubileuszowy, dziesiąty Miesiąc Fotografii w Krakowie ruszy 17 maja. Oba wydarzenia prezentują bogaty i ciekawy program. Przy tym o ile Fotofestiwal kontynuuje formułę, z której był znany do tej pory, to festiwal krakowski po przygodzie z kuratorskim eksperymentem w ubiegłym roku (program główny powierzono duetowi Broomberg & Chanarin, którzy przygotowali zbiór wystaw pod hasłem Alias) powraca do nieco bardziej klasycznej koncepcji.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem