Fotograficzny telefon Kodak Ektra można już kupić w Europie

Fotograficzny telefon Kodak Ektra można już kupić w Europie

Hybryda smartfonu i aparatu kompaktowego - Kodak Ektra, kolejne urządzenie mobilne spełniające wymagania najbardziej ambitnych fotografów, trafiło do sprzedaży w wybranych krajach Europy.


Kodak Ektra można zamówić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta lub w sklepie internetowym Amazon, a jego cena wynosi 499 euro.
 
Główny moduł fotograficzny tego urządzenia, zaprojektowany przez Sony, wyposażony został w matrycę o rozdzielczości 21 megapikseli i szerokokątny obiektyw o jasności f/2 wyposażony w stabilizator obrazu. Przednia selfie-kamera to z kolei urządzenie 13-megapikselowe z obiektywem o jasności f/2.2, a więc w swojej klasie również imponujące. Autofokus urządzenia oparty jest na systemie detekcji fazy, a sam aparat rejestruje filmy wideo z jakością 4K.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem