Fotografie stare i nowe

Fotografie stare i nowe

Od 2 lutego do 20 marca w szczecińskiej galerii fotograficznej FOTART prezentowana będzie wystawa niemieckiego fotografika, od wielu lat zamieszkałego w Polsce, Timma Stutza. Prezentowany cykl 40 czarno-białych fotografii pt: „Fotografie stare i nowe”, obejmuje dokonania twórcze artysty z lat 1978-2005. Jest to filozoficzno-socjologiczne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość.


Timm Stutz
Urodził się w 1938 r. w Dreźnie. Z wykształcenia jest ekonomistą i inżynierem, ale od 1986 r. pracuje w wolnym zawodzie fotografika, publicysty i tłumacza. Członek honorowy Związku Polskich Fotografików Przyrodniczych (1999), Szczecińskiego Towarzystwa Fotograficznego (2003) oraz członek Związku Polskich Artystów Fotografików (2002).W latach 1990-92, 1996-98 i 2000-03 pełnił funkcję prezesa Szczecińskiego Towarzystwa Fotograficznego W 1993 r. otrzymał tytuł „Artyste” a w 2001 r. tytuł „Exellence” de la Fédération Internationale de l’Art Photographique.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem