Życie dzikich chomików

Życie dzikich chomików

Dzika przyroda zazwyczaj kojarzy się z innymi niż chomikami zwierzakami - Nie przeszkodziło to Julianie Rad spędzić wiele czasu na robieniu zdjęć tych małych gryzoni w ich naturalnym środowisku. Jest to ciekawa alternatywa dla powszechnego wizerunku chomika, widzianego najczęściej w klatce i mieszkaniach.


Zobacz fotografię przyrodniczą z chomikami w roli głównej

Wielokrotnie nagradzana fotografka skupiła się na fotografowaniu chomika europejskiego w jego naturalnym środowisku w Europie Środkowej. Gatunek ten ma charakterystyczną brązową sierść i białe łaty po bokach oraz czarną klatkę piersiową i brzuch. Julian Rad musiała się nieco nagimnastykować, aby uwiecznić chomiki. Musiała fotografować leżąc na ziemi i skradając się do tych nieco płochliwych zwierząt. Aby wykonać portret chomikowi fotografka kładzie się w pobliżu wyjścia z norki z przygotowanym do rejestracji aparatem. U wyjścia z norki kładzie smaczny kwiatek, owoc lub orzech, aby skusić gryzonia. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem