Fotografka ślubna wykorzystała pożar budynków jako tło zdjęć młodej pary

Fotografka ślubna wykorzystała pożar budynków jako tło zdjęć młodej pary

Megan Allen fotografowała ceremonię i przyjęcie ślubne w Dayton w stanie Ohio. W pewnym momencie ona i panna młoda zauważyły, że w pobliskich opuszczonych zabudowaniach wybuchł pożar."Budynki zostały opanowane przez potężne płomienie, strzelające ogromnymi czarnymi piórami dymu w niebo. Zawsze jestem otwarta na nietypowe okazje do wykonania zdjęcia, ale tym razem to panna młoda ustawiła poprzeczkę powyżej moich wyobrażeń. Gdy natknęła się na mnie na poddaszu, gdzie obserwowałam pożar, usłyszałam od niej: «Musimy zrobić tam zdjęcia!»" – opisuje fotografka.
Reklama
 
"Wspięliśmy się na żwirowe wzgórze, aby uzyskać lepszą perspektywę. Znaleźliśmy się na miejscu dokładnie w tym momencie, gdy płomienie były największe. Po chwili zaczęłam wykonywać pierwsze ujęcia".
 
Niestety, fakty prezentują się inaczej, niż to wynika z relacji fotografki. Para młoda wraz z fotografką, aby wspiąć się na żwirowe wzgórze, przekroczyła tory kolejowe i znalazła się zdecydowanie zbyt blisko ognia. Ekstremalne fotografie ślubne to obecnie marzenie zarówno wielu fotografów, jak i młodych par. Jednak nie wszystkie kończą się dobrze. Przypominamy choćby historię panny młodej, która utonęła w trakcie sesji fotograficznej, oraz fotografa ślubnego zastrzelonego podczas wesela.
 

Wokół tematu fotografii ślubnej:

 
fotograf ślubny
 
fotograf ślubny
 
fotograf ślubny

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Rozważania różneKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.


Domyślny avatar a kto podpalił? Młodzi, czy "fotografka"? 2018.07.03 18:56, Jasiek_K # 

Domyślny avatar ale ściema i służby pozwoliły by oni tak sobie tam stali...przecież od razu widać ,że to wyreżyserowane. 2018.07.04 14:58, tcz45 # 


Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

czapla siwa rybitwy ... nieśmiałość... Takie miejsce na ziemi Kwiecista łąka. ... ...