Archiwalny artykuł serwisu SwiatObrazu.pl

Fotografowanie nieruchomości i wnętrz – intensywne szkolenie w Warszawie

Fotografowanie nieruchomości i wnętrz – intensywne szkolenie w Warszawie

Czy wiesz, że jedno dobre zdjęcie może powiedzieć więcej niż tysiąc słów? Doświadczeni fotografowie dobrze o tym wiedzą i stosują rozmaite techniki, by wykonane przez nich zdjęcia były najlepszą reklamą fotografowanego obiektu. Szczególne znaczenie ma to na rynku nieruchomości, gdzie perfekcyjnie dobrany kadr i oświetlenie na zdjęciach w ogłoszeniu zachęcają do zainteresowania się ofertą. Redakcja SwiatObrazu.pl, pragnąc wyjść naprzeciw potrzebom fotografów i agentów nieruchomości, zaprasza na szkolenie: "Fotografowanie nieruchomości i wnętrz".
Cel Szkolenia:

Celem szkolenia jest przekazanie szerokiej wiedzy oraz praktycznych porad, dotyczących wykonywania zdjęć na potrzeby reklamy w handlu nieruchomościami. W ramach szkolenia uczestnicy posiądą kompletną wiedzę na temat fotografowania budowli, wnętrz i pejzażu. Dowiedzą się, jakich użyć technik fotograficznych, aby wykonane zdjęcia podkreślały walory oferowanych nieruchomości. Uczestnicy zdobędą wiedzę dotyczącą wykorzystania światła zastanego i błyskowego, stosowania obiektywów, filtrów fotograficznych i innych akcesoriów niezbędnych do uzyskania najlepszych efektów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem