Fotografowanie żaglowców podczas zlotu Sail Świnoujście 2011

Fotografowanie żaglowców podczas zlotu Sail Świnoujście 2011

Baltic Sail 2011 w Gdańsku za nami, a już wkrótce będziemy mieli okazję podziwiać wspaniałe żaglowce podczas zlotu Sail Świnoujście 2011. Jeśli marzyłeś o tym, aby fotografować żaglowce z morza, w ich naturalnym morskim środowisku, będziesz mógł zrealizować to marzenie w wybranym przez siebie dniu - pomiędzy 5 a 7 sierpnia 2011 r. - podczas warsztatów fotograficznych prowadzonych na pokładzie łodzi.

Warsztaty mają na celu rozbudzić wśród Uczestników kreatywność oraz pokazać najlepsze techniczne rozwiązania, tak aby powstała zachwycająca kolekcja zdjęć.

Podczas zlotu Sail Świnoujście 2011, razem z firmą charter.pl, zapraszamy do wspólnego fotografowania żaglowców w trakcie intensywnych warsztatów prowadzonych pod okiem trenera z redakcji serwisu SwiatObrazu.pl - z pokładu łodzi typu RIB. Możliwość fotografowania z małej odległości manewrujących żaglowców to rzadka okazja. Praca z trenerem podczas fotografowania umożliwi uzyskanie niepowtarzalnych fotografii. Uwaga: wielkość grupy ograniczona jest do 4 osób.Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem