Fotografuj z dzieckiem - ilustrowany e-kurs dla całej rodziny

Fotografuj z dzieckiem - ilustrowany e-kurs dla całej rodziny

Ilustrowany e-kurs "Fotografuj z dzieckiem" to pomysł nie tylko na wspólne spędzanie czasu - to również wspaniała okazja, aby razem odkrywać świat i siebie nawzajem. Nauka robienia zdjęć w trakcie zabawy z bliskimi sprawi Twojemu dziecku nie tylko ogromną przyjemność, ale również rozwinie wiele umiejętności - spostrzegawczość, wrażliwość na otoczenie, tworzenie i realizowanie własnych pomysłów.


Dla każdego omawianego zagadnienia przygotowaliśmy wiele zaskakujących zadań i ćwiczeń do wykonania, starając się nadać im formę wspólnej zaIawy. Kto wie - może się okazać, że Twoi bliscy zaskoczą Cię swoimi pomysłami. Ważnym elementem nauki będzie dokonywanie bieżącej analizy i oceny wspólnie wykonanych zdjęć – powiemy jak to zrobić.

Lekcje udostępniamy raz w tygodniu, w bogato ilustrowanych plikach PDF, które można czytać i oglądać z dzieckiem na ekranach komputerów, tabletów - można je też wydrukować.

Dzieci biorące udział w e-kursie będą mogły zgłaszać wykonane fotografie do konkursu, którego jedną z nagród będzie udział w zbiorowej wystawie w galerii sztuki. A dodatkową formą sprawienia dzieciom przyjemności będzie prezentacja ich prac w specjalnej galerii swiatobrazu.pl.

E-kurs przeznaczony jest dla dzieci od lat 7.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem