FotoOdkrywca: System Sony Alpha na Kubie - cześć I Portret

FotoOdkrywca: System Sony Alpha na Kubie - cześć I Portret

Kuba to wymarzone miejsce dla fotografa, jest tu wszytko czego można zapragnąć. Pejzaże to bujne lasy tropikalne, sawanna, malownicze plantacje tytoniu, trzciny cukrowej i oczywiście plaże usypane złotym piaskiem z turkusową wodą Morza Karaibskiego. Architektura to zabudowania w stylu kolonialnym, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Kuba to także muzeum amerykańskich samochodów z lat 50. oraz niezwykły temat dla fotografa, który stanowią sami Kubańczycy - multietniczny roztańczony naród.


W portrecie naturalność oraz otwartość osoby fotografowanej  są bardzo ważnym elementami, dlatego też Kubańczycy to wybitni modele. Lubią być fotografowani, osoba z aparatem w ręku nie powoduje u nich tremy czy stresu, a wręcz przeciwnie stają się jeszcze bardziej otwarci. Kubańczycy z łatwością wyrażają swoje emocje, co daje ogromną szansę na niezwykłą fotografie.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem