Fotoreporterzy na festiwalu Non-Fiction

Fotoreporterzy na festiwalu Non-Fiction

23–26 czerwca w przestrzeniach Małopolskiego Ogrodu Sztuki odbędzie się pierwsza edycja festiwalu reportażu NON-FICTION. Mnóstwo gości, pokazy filmów, emisje reportaży radiowych oraz wystawy fotografii – wszystko w ramach czterech dużych sekcji programowych: literatura, film, fotografia i radio. To jedyny festiwal w Polsce w całości poświęcony reportażowi.


Krzysztof Miller - "Granice"
 
Krzysztof Miller to legenda fotoreporterażu wojennego. W ciągu ostatnich 25 lat fotografował niemal wszystkie konflikty zbrojne na świecie oraz wydarzenia historyczne. Robił zdjęcia m.in. w Afganistanie, Czeczenii, Afryce. Dokumentował przewrót w Rumunii, wojny w Gruzji i Bośni, trzęsienie ziemi w Iranie, Aksamitną Rewolucję w Czechosłowacji. W 2000 roku jest jurorem World Press Photo. Autor książki "13 wojen i jedna. Prawdziwa historia reportera wojennego". Przez wiele lat razem z Wojciechem Jagielskim tworzył relacjonujący konflikty zbrojne reporterski duet "Gazety Wyborczej". 
 
Przez cały czas trwania festiwalu będzie można oglądać Granice – wystawę fotografii Millera. W czwartek (23 czerwca) odbędzie się spotkanie z fotoreporterem połączone z pokazem zdjęć oraz projekcją filmu "W oku Boga" Wojciecha Królikowskiego przedstawiającego sylwetkę fotoreportera. Krzysztof Miller będzie także jednym z uczestników panelu dyskusyjnego "Sęp i dziecko".

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem