Foxfoto Ring48 - LEDowa lampa do makrofotografii

Foxfoto Ring48 - LEDowa lampa do makrofotografii

Foxfoto, dystrybutor m.in. obiektywów Voigtlander, poinformował o dostępności nowej, pierścieniowej lampy z diodami LED. Głowica równomiernie emituje rozproszone światło, umożliwiając wykonanie zdjęć makro czy portretowych bez niepożądanych cieni.


Foxfoto Ring48 emituje światło o temperaturze barwowej 5500K, która zapewni neutralną kolorystykę zdjęcia. Urządzenie może być stosowane w makrofotografii (minimalna odległość od fotografowanego obiektu to trzy centymetry) oraz np. w fotografii portretowej, gdyż jest też w stanie oświetlić obiekt oddalony o jeden metr. Konstrukcję lampy oparto na 48 wydajnych diodach LED, gwarantujących niski pobór prądu i możliwość obserwowania efektu na bieżąco; lampa świeci światłem ciągłym.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem