Francuski błąd w firmware 2.1 dla Leica D-Lux 4

Francuski błąd w firmware 2.1 dla Leica D-Lux 4

Firma Leica w ostatniej wersji firmware dla aparatu D-Lux 4 opatrzonej numerem 2.1 dołączyła nieprzewidzianą nową funkcjonalność - jest nią zawieszanie się aparatu przy francuskiej wersji językowej menu.


Firma Leica potwierdziła, że w najnowszym oprogramowaniu do aparatu D-Lux 4 znajduje się błąd, który zawiesza aparat podczas manipulowania ustawieniami językowymi. Konkretnie - w języku francuskim. Bug polega na tym, że po wybraniu języka francuskiego i uruchomieniu opcji Lens Resume aparat zawiesza się. Jak pisze producent na swoim koncie w serwisie Facebook: “[W firmware 2.1 dla aparatu D-Lux 4] znalazł się mały błąd we francuskim menu. Dla innych wersji językowych problem nie występuje. Obecnie pracujemy nad nową, bezbłędną wersją oprogramowania”.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem