Fujifilm FinePix X10 - nowy firmware już niedługo

Fujifilm FinePix X10 - nowy firmware już niedługo

Fujifilm pracuje nad nową wersją oprogramowania układowego dla aparatu FinePix X10. Firmware ma rozwiązać problem 'białych plam', o których ostatnio sporo się mówi na forach fotograficznych.


Chodzi o plamy prześwietleń, które można znaleźć w jasnych fragmentach zdjęcia. Fujifilm zapowiedziało, iż problem ten zostanie rozwiązany wraz z nową wersją oprogramowania układowego. Jednocześnie przedstawiciele firmy, pytani przez redaktorów dpreview o przyczyny takiego zachowania sprzętu, tłumaczą, iż kwestia nie dotyczy wyłącznie modelu FinePix X10 - różne aparaty mogą zachowywać się w niektórych sytuacjach podobnie. Rozwiązaniem tymczasowym może być zwiększenie wartości czułości ISO lub użycie funkcji DR, której zadaniem jest rozszerzenie zakresu dynamicznego zdjęcia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem