Fujifilm FinePix X10 oficjalnie

Fujifilm FinePix X10 oficjalnie

Fujifilm FinePix X10 wyróżnia się 2/3-calową matrycą EXR CMOS oraz jasnym (f/2.0), szerokokątnym obiektywem z czterokrotnym zoomem optycznym.


Fujifilm FinePix X10 to zaawansowany aparat fotograficzny, tańsza wersja popualarnego modelu X100. Producent chwali się dbałością o szczegóły w budowie kompaktu. Górny panel sterowania oraz podstawa aparatu wykonane zostały z lekkiego, a jednocześnie wytrzymałego stopu magnezu. Pokrętła trybów oraz pierścień obiektywu wykonano z kolei z aluminium. Jak twierdzi producent, obsługa poszczególnych pokręteł jest intuicyjna, a manualny zoom pełni też funkcję dodatkowego włącznika aparatu. Sercem aparatu jest nowo opracowana, 2/3-calowa matryca CMOS o rozdzielczości 12-megapikseli, ściśle współpracująca z zaawansowanym procesorem obrazu EXR. Drugim, najważniejszym elementem specyfikacji jest obiektyw Fujinon z czterokrotnym zoomem optycznym i jasnością f/2.0-f/2.8.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem