Fujifilm FinePix X100 - firmware 1.13

Fujifilm FinePix X100 - firmware 1.13

Fujifilm opublikował nową wersję firmware dla aparatu FinePix X100. Dodano w niej m.in. wsparcie dla systemu Mac OS X 10.7.


Fujifilm FinePix X100 z oprogramowaniem wewnętrznym w wersji 1.13 będzie kompatybilny z komputerami Mac wyposażonymi w system 10.7. Co więcej, poprawiono kilka błędów w funkcjonowaniu aparatu. Chodzi tu m.in. o sensor zbliżeniowy, mający wykryć, czy oko użytkownika znajduje się przy wizjerze. W niektórych przypadkach zmiana może powodować zawieszenie się aparartu. Kolejny błąd występuje podczas fotografowania w trybie priorytetu migawki. Jeśli po wykonaniu zdjęcia przestawimy pokrętło w inny tryb, zarejestrujemy kolejną klatkę i wrócimy do trybu A w czasie zapisu zdjęcia, migawka może nie działać prawidłowo.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem