Fujifilm FinePix X50 - pierwsze plotki

Fujifilm FinePix X50 - pierwsze plotki

Nie pojawiły się na razie żadne konkrety - mamy za to zdjęcie aparatu Fujifilm FinePix X50, opublikowane w katalogu amerykańskiej sieci sklepów Promaster. Znamy też jego domniemaną cenę i część specyfikacji.


Wszystko zaczęło się od serwisu Gizmodo, którego redaktorzy opublikowali informację, jakoby w nowym, comiesięcznym katalogu sieci sklepów Promaster, pojawiły się informacje o jeszcze niezapowiedzianym kompakcie Fujifilm FinePix X50. Zdjęciu miała towarzyszyć skrócona specyfikacja techniczna - 12-megapikselowy sensor CMOS o przekątnej 2/3 cala, obiektyw ze stałym światłem f/2, wizjer optyczny, możliwość fotografowania w RAWach i nagrywania filmów w Full HD 1080p. Co ciekawe, cena nowego produktu miałaby wynieść 600 dolarów, czyli mniej więcej połowę tego, ile obecnie trzeba zapłacić za X100.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem