28 czerwca 2016, 11:59
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 2323 razy

Fujifilm instax Share SP-2 - nowa odsłona drukarki fotograficznej dla telefonów

Fujifilm instax Share SP-2 - nowa odsłona drukarki fotograficznej dla telefonów

To, że rynek fotografii mobilnej rozwija się bardzo dynamicznie, jest oczywistością. W związku z tym powstaje wiele akcesoriów wykorzystujących fotograficzny potencjał telefonów. Jednym z takich urządzeń jest drukarka fotograficzna dla smartofonów Fujifilm instax SHARE Smartphone Printer SP-1, która miała premierę w 2014 roku. Teraz na rynku pojawił się nowy model SP-2, który natychmiast drukuje zdjęcia z telefonu w dowolnym miejscu i czasie - w lepszej rozdzielczości - 320 dpi.

Zmniejszył się też czas całego procesu – gotowe zdjęcie otrzymujemy z drukarki Fujifilm instax SHARE Smartphone Printer SP-2 już po upływie 10 sekund.
[kn_free]
[kn_advert]
Użytkownicy w nowym modelu drukarki otrzymują nowe zestawy filtrów i szablonów, a także możliwość tworzenia i zapamiętywania nowych, własnych szablonów. Można też przed wydrukiem dokonać kontroli i poprawy takich elementów zdjęcia jak jego jasność, kontrast czy nasycenie kolorystyczne.
 
Akumulator drukarki pozwala na wydrukowanie około 100 zdjęć; kolejna nowością jest możliwość ładowania przez złącze USB.
 
Fujifilm instax SHARE Smartphone Printer SP-2  ma niewielkie rozmiary - 89,5×131,8×40 mm i waży 250 g, dzięki czemu możemy mieć urządzenie cały czas przy sobie.
 

 
 


www.swiatobrazu.pl