Fujitsu Esprimo Q1500 - naprawdę mały komputer

Fujitsu Esprimo Q1500 - naprawdę mały komputer

Moda na komputery o kompaktowych rozmiarach jest całkowicie zrozumiała - generują one mniej hałasu, są ładniejsze i można je wszędzie postawić. Jednym z takich urządzeń jest Fujitsu Esprimo Q1500.


Komputery stacjonarne niektórych po prostu denerwują - swoją wielkością, poziomem hałasu, koniecznością przeznaczenia dlań w zasadzie zupełnie osobnego biurka. Owszem, jedynie na "dużym" komputerze będziemy w stanie osiągnąć najlepsze wyniki (pomijając sprzęta typu Alienware czy Macbook Pro) pod względem np. renderowania, modelowania 3D, obróbki ciężkich plików graficznych, zdjęć, etc. Pewnym substytutem jest tutaj laptop: sporej ilości osób zupełnie wystarcza oferowana przezeń wydajność, zwłaszcza jeśli większość pracy wykonujemy w edytorach tekstu czy arkuszach kalkulacyjnych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem