Funkcja Wi-Fi w aparatach fotograficznych

Funkcja Wi-Fi w aparatach fotograficznych

Dzielenie się zdjęciami to dziś już nie tylko moda, ale popularne zachowanie społeczne. O tym, gdzie się bawiliśmy, co stało się ciekawego w naszym życiu często szybciej zakomunikujemy znajomym za pośrednictwem Facebooka niż osobiście. Jesteśmy na wakacjach, chcemy szybko wysłać zrobione tam zdjęcie, obserwujemy niecodzienne zjawiska pogodowe i od razu chcemy pokazać to znajomym. Dotychczas było to możliwe dzięki smartfonom, które korzystały z transmisji danych w sieciach komórkowych co pozwalało błyskawicznie wysyłać zdjęcia. Jednak aparat w smartfonie to nie to samo co aparat cyfrowy z optyczną stabilizacją obrazu, szerokokątnym obiektywem i dużym zoomem. W tej kategorii produktów dostępne są już zarówno cyfrowe aparaty kompaktowe, takie jak Samsung SMART FOTO WB850F, ale także bezlusterkowce z wymienna optyką jak na przykład Samsung NX20.

Co może zmienić obsługa sieci bezprzewodowych Wi-Fi i w jaki sposób może on zmienić nasz sposób posługiwania się aparatem?

Zalety połączenia bezprzewodowegoDostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem