Fuuvi Pick - pendrive i aparat w jednym

Fuuvi Pick - pendrive i aparat w jednym

Fuuvi Pick to mały aparat, zdolny rejestrować obrazy z rozdzielczością 1280 x 1024. Możemy nim też nagrywać filmy, zapisywać całość na karcie microSD, a potem przenieść wszystko do komputera za pośrednictwem zintegrowanego portu USB.


Fuuvi Pick bazuje na bardzo prostym koncepcie - jest to miniaturowy aparat, wykonujący zdjęcia w niewielkiej rozdzielczości i nagrywający filmy w 720 x 480. Czynnikiem, który wyróznia go spośród podobnych produktów, jest wbudowane złącze USB 2.0. Gdy będziemy potrzebować przenieść zdjęcia z karty microSD, wystarczy urządzenie podłączyć do komputera - bez żadnych kabli i dodatkowego oprogramowania. Gadżet wyceniony został na 60 dolarów amerykańskich (ok. 170 złotych), nie należy więc do najtańszych propozycji. Wymiary: 35 x 70 x 15 mm przy masie 24 gramów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem