Galeria Obok ZPAF: "Kurdystan" Michała Sity

Galeria Obok ZPAF: "Kurdystan" Michała Sity

Galeria Obok ZPAF zaprasza w środę, 4 sierpnia, o godz. 19.00 na wernisaż wystawy "Kurdystan" Michała Sity. Ekspozycja zawiera fotografie wykonane w ciągu pobytu fotografa w tureckim Kurdystanie.


Trudno traktować tę wystawę w kategoriach dokumentu. To raczej luźne zapiski wrażeń, zderzeń jakie przeżył autor w kontakcie z obcą sobie kulturą. Nie doszukujmy się więc narracji w gestach, w pejzażach, widokach... Starajmy się raczej odczuć ogólne wrażenie, jakie budują zdjęcia. Mimo, że podzielony Kurdystan od lat stanowi zarzewie konfliktów i wojen, polityka nie znajduje miejsca na fotografiach Michała. Wojna toczy się gdzieś daleko, wyczuwa się natomiast nastrój jakiegoś ogólnego niepokoju i smutku... - pisze kuratorka wystawy, Anna Wolska.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem