Gdy talent fotograficzny ma się w genach - zachwycające akty Kima Westona

Gdy talent fotograficzny ma się w genach - zachwycające akty Kima Westona

Kim Weston jest fotografem w trzecim pokoleniu w jednej z najbardziej wpływowych i twórczych rodzin w historii Stanów Zjednoczonych. Wyjątkowo zdolny artysta i fotograf jest kontynuatorem spuścizny rodziny: dziadka Edwarda, wuja Bretta i ojca Cole. W karierze trwającej cztery dekady Kim Weston został uznany za jednego z najbardziej wnikliwych i doświadczonych fotografów aktu, który stworzył obszerny i mistrzowski wachlarz prac, nie tylko poszerzając pojęcie klasyki fotografii aktu, ale też kreując współczesne trendy.


Kim już jako sześciolatek pomagał ojcu, Coleowi Westonowi, w ciemni galerii, drukującej fotografie z oryginalnych negatywów jego dziadka, Edwarda Westona. A przez piętnaście lat pracował również jako asystent swojego wuja, Bretta Westona, który tworzył śmiałe, abstrakcyjne zdjęcia, powodując, że zwano go "dziecięcym geniuszem fotografii amerykańskiej".

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem