Genesis LITE Reporter 180 - nowa podręczna lampa błyskowa

Genesis LITE Reporter 180 - nowa podręczna lampa błyskowa

Krakowska firma Q Media poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty kolejnego produktu marki Genesis. Tym razem jest to kompaktowa lampa błyskowa LITE Reporter 180 o wyjątkowo dużej mocy. Została opracowana z myślą o reporterach wykorzystujących podczas swojej pracy światło flesza, lecz tak naprawdę może przypaść do gustu również fotografom portretowym pracującym często w terenie. Wszystko to za sprawą mocy 180 Ws, która powinna przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym.


Flesz Genesis LITE Reporter 180 to nowoczesna lampa błyskowa o wydajności niewielkiej lampy studyjnej, lecz o gabarytach niewiele większych od typowego flesza systemowego. Przeznaczona jest dla zawodowych fotografów wymagających mocnego, a przy tym przenośnego źródła światła. Odznacza się wymiarami nieprzekraczającymi 205×90×70 mm (nie licząc palnika, który jest demontowalny) i wagą 550 gramów. Tworząc ją producent opracował sprzęt, który ma za zadanie doskonale sprawdzić się poza studiem fotograficznym, podczas sesji w plenerze i innych niestandardowych warunkach.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem