georgia Krawiec : EXodus - wystawa w Starej Galerii ZPAF

georgia Krawiec : EXodus - wystawa w Starej Galerii ZPAF

Stara Galeria ZPAF prezentuje cykl fotografii pt. EXodus georgii Krawiec, mistrzyni technik szlachetnych, alternatywnych i fotografii otworkowej. Na jej ostatni, obszerny projekt realizowany w ciągu ostatnich dwóch lat składają się nieszablonowe i odważne autoportrety artystki wykonane w technikach fotomontażu, fotografii otworkowej i luksografii.


Najnowszy projekt georgii Krawiec EXodus po prezentacji w niemieckiej Galerii im ZIMT w Siegen oraz w Galerii Sztuki Wozownia w Toruniu zawita do stołecznej Starej Galerii ZPAF.
 Jak pisze Stanisław Jasiński w swoim artykule Powłoka i maska, poza – w fotografii georgii Krawiec: „Wystawa georgii Krawiec była kolejną prezentacją współczesności i nieprzeciętności polskiej fotografii artystycznej [...]. Fotografie projektu EXodus zostaty zainspirowane sztuką amerykańskiej pisarki Karen Karin Rosenberg pt. Pokazała mu, jak rzuca sie tortem. Jednostronicowy zapis scenariusza nic nie dodaje o rzucie tortem i kieruje nasze myśli w kierunku teatru groteskowego absurdu, albo absurdalnej groteski. Tytuł zdaje się nawiązywać do burleski, ogranego chwytu obrzucania się tortami z epoki niemego, czarno-białego kina. [...]


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem