Gigapanorama Legionistów - ogromna "tagorama"

Gigapanorama Legionistów - ogromna "tagorama"

Gigapanorama Legionistów jest - jak twierdzą twórcy - największą na świecie "tagoramą", czyli panoramą fotograficzną, na której każdy z obecnych na zdjęciu może się otagować, jeśli tylko posiada konto na Facebooku.


Gigapanorama Legionistów to pierwszy tego typu projekt w naszym kraju. W zabawie wzięło udział i zaznaczyło się na zdjęciu już blisko 850 osób. Dwu-gigapikselową panoramę, zarejestrowaną podczas spotkania Legii Warszawa z holenderskim ADO Den Haag zaprezentował serwis Legionisci.com. Fotografie wykonane została przez Piotra Galasa, fotoreportera portalu, a postać ostateczna to wynik współpracy trzech osob - Piotra Galasa, Radosława Piotrowskiego oraz Wojciecha Dobrzyńskiego. Całość składa się z 279 zdjęć wysokiej rozdzielczości. Proces łączenia zajął kilkadziesiąt godzin, potem miała miejsce korekta graficzna i tak powstało zdjęcie o rozdzielczości 101810 x 20206 pikseli. Wydruk fotograficzny miałby wymiary 8.6 metra na długość i ponad 1.7 metra w wysokości.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem