Gisele Bundchen od 10 lat w obiektywie Nino Munoza

Gisele Bundchen od 10 lat w obiektywie Nino Munoza

Nino Muñoz, dziś jeden z ulubionych fotografów gwiazd, swoją karierę rozpoczął w świecie mody. W latach 90. uczył się fachu pod okiem Boba Richardsona, po czym rozpoczął pracę dla szeregu prestiżowych magazynów. Przeprowadzka do Los Angeles przyniosła zmianę zainteresowań fotografa: jego specjalnością wkrótce stał się portret, a sam Muñoz, ze względu na swój talent i styl bycia, został ulubieńcem celebrytów. Od czasu sesji dla Vogue w 1999 roku jest zawodowo związany z modelką Gisele Bündchen, z którą pracuje regularnie. Prezentujemy najnowszą sesję, będącą efektem współpracy modelki z fotografem.


"Gdy na początku przyjaźniłem się z Gisele, robiłem dużo reportaży w Nowym Jorku, jeździłem na rowerze BMX i fotografowałem ludzi. Byłem totalnie przerażony, gdy nagle poleciałem do Paryża, by zrobić sesję dla brytyjskiego Vogue z Gisele Bündchen. Nie wiedziałem jak sobie z tym poradzić. Przecież jestem tylko facetem, który fotografuje ludzi na ulicy. Odzyskałem jednak pewność siebie, tłumacząc sobie, że to wszystko to samo; nie ma różnicy między fotografowaniem Gisele'a w Paryżu, a kimś, kogo widzę na ulicy w Nowym Jorku" – wspomina fotograf.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem