Głowica kulowa Polaroid PLB-HG

Głowica kulowa Polaroid PLB-HG

Głowica kulowa Polaroid PLB-HG działa na zasadzie spustu pistoletowego, po którego wciśnięciu zwalnia się blokada, a użytkownik może płynnie regulować położenie.


Do głównych cech głowicy Polaroid PLB-HG należy płynny zakres regulacji w układzie sferycznym półkuli, pistoletowa blokada, pozwalająca na jej płynne przemieszczanie oraz zatrzymanie w dowolnym momencie, wbudowana poziomica oraz ergonomiczna i solidna budowa. Głowicę wyprodukowano ze stopów metali i magnezu. Akcesorium jest w stanie 'podnieść' sprzęt o masie nieprzekraczającej trzech kilogramów (zalecane przez producenta obciążenie to 1500 gramów). Wysokość głowicy wynosi 12,5 centymetra przy łącznej wadze 525 gramów. Cena na polskim rynku wynosi 199 złotych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem