Godox pokazuje projekt lampy błyskowej i sterownika błysku do fotografii mobilnej

Godox pokazuje projekt lampy błyskowej i sterownika błysku do fotografii mobilnej

O tym, że fotografowanie urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfony odgrywa coraz ważniejszą rolę świadczy wiele czynników, m.in. bogactwo akcesoriów wspomagających ten proces. Są to urządzenia coraz wymyślniejsze i bardziej zaawansowane. Azjatycki producent sprzętu oświetleniowego, firma Godox pokazała pierwsze funkcjonalne projekty urządzenia pełniącego rolę zewnętrznej lampy błyskowej i radiowego wyzwalacza opracowanego specjalnie z myślą o telefonach komórkowych i smartfonach.


Cały projekt nie ma jeszcze wprawdzie charakteru zupełnie oficjalnego, ponieważ pojawił się on jedynie jako wpis na facebookowym koncie producenta, ale jest na tyle ciekawy, że warto o nim wspomnieć i go obserwować. Urządzenie noszące prostą nazwę Godox A1 stanowi według twórców "system światła błyskowego dla telefonów" i pełni rolę zarówno zdalnie wyzwalanej lampy błyskowej, jak i sterownika radiowego pracującego w paśmie 2,4 GHz. Ten ostatni przeznaczony jest oczywiście do współpracy z modelami lamp Godox wyposażonymi w systemy sterowania radiowego.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem