Książki100 najważniejszych zdjęć świataPytania i odpowiedziCytat dnia dla fotografaObiektywy CanonFotografia artystycznaPomysł na zdjęcieNajczęściej wyszukiwane

Dołącz do nas

Google+

Daj się ocenić i oceniaj • Autor:
  Komentarzy: 1


 • Autor:
  Komentarzy: 7


 • Autor:
  Komentarzy: 6


 • Autor:
  Komentarzy: 8


 • Autor:
  Komentarzy: 16


 • Autor:
  Komentarzy: 9


 • Autor:
  Komentarzy: 16


 • Autor:
  Komentarzy: 6


 • Autor:
  Komentarzy: 45


 • Autor:
  Komentarzy: 5


 • Autor:
  Komentarzy: 8


 • Autor:
  Komentarzy: 11


 • Autor:
  Komentarzy: 3


 • Autor:
  Komentarzy: 16


 • Autor:
  Komentarzy: 16


Google Pixel 3 i Pixel 3 XL oraz Annie Leibovitz. Co łączy nowe telefony z legendarną fotografką?

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL oraz Annie Leibovitz. Co łączy nowe telefony z legendarną fotografką?

Od samego początku sprzedaży telefonów Pixel, Google kładł duży nacisk na jakość aparatów fotograficznych. Podczas prezentacji najnowszych modeli Google Pixel 3 i Pixel 3 XL, poza kilkoma nowymi funkcjami fotograficznymi zaprezentował jedną wielką nowość: współpracę z Annie Leibovitz.Warto zwrócić uwagę, że po raz pierwszy Annie Leibovitz stała się oficjalnym ambasadorem jakiekolwiek marki produkującej aparaty fotograficzne. Oczywiście niejednokrotnie wypowiadała się na temat aparatów fotograficznych, choćby w roku 2011 Leibovitz powiedziała, że iPhone 4s to jej aparat  z wyboru, chwaląc go jako "tak łatwo dostępny i łatwy w obsłudze". Jednak zazwyczaj te rekomendacje wydawały się być oparte na maksymie, że najlepszym aparatem jest ten, który masz przy sobie. Teraz Annie Leibovitz będzie używać Google Pixel 3 i Pixel 3 XL w nienazwanym jeszcze projekcie fotograficznym, w którym będzie podróżowała po Stanach Zjednoczonych, rejestrując portrety inspirujących ludzi i miejsc.
 
Nie jest to jedyne poważne wsparcie dla fotograficznych możliwości Google Pixel 3. Podczas premiery Google poinformował, że telefony otrzymali wydawcy Condé Nast, a ich fotografowie użyli ich do stworzenia siedmiu okładek swoich magazynów. Należą do nich m.in. zdjęcia Ryana Goslinga dla GQ i Cardi B dla W. Magazyny będą wkrótce w kioskach.
 
Google Pixel 3 Pixel 3 XL Annie Leibovitz
 
Choć te dwa partnerstwa stanowią interesującą taktykę, która przyczyni się do podniesienia reputacji aparatu fotograficznego Pixel (który nadal uważany jest za najlepszy w branży, Pixel 2 pokonał nawet nasze najnowsze iPhone'y  w wielu testach), to jednak Apple nadal góruje wśród miłośników fotografii mobilnej, choćby dzięki długotrwałej i rozpoznawalnej kampanii "Shot on iPhone".
 
Reklama

Trening fotograficzny


Czy zdarza Ci się po zobaczeniu inspirujących zdjęć, że masz chęć spróbować w praktyce nowych technik? Czy w pracy, na ulicy, na spacerze lub zasypiając wpadasz na świetne pomysły na kolejne ujęcia? I czy zdarza Ci się nigdy tych zdjęć nie wykonać?

 

Jeśli marzysz o tym, aby rozwinąć swoje fotograficzne umiejętności, weź udział w treningu fotograficznym. 

 

Trening fotograficzny rozpoczyna się 5 listopada 2018 r. Do dnia rozpoczęcia treningu dostępny jest w niższej cenie - obecnie cena to jedynie 75 zł. Cena regularna e-kursu to 120 zł.

 

Sprawdź szczegóły

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: AktualnościKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.


Domyślny avatar Co łączy? Pieniądze. 2018.10.16 07:32, uzytkownik_495 # 


Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

 Jesienne klimaty II Jesienne klimaty I FB-IMG_4418 FB-IMG_3682 FB-IMG_2342 FB-IMG_2489 :)