Google Pixel 3 i Pixel 3 XL oraz Annie Leibovitz. Co łączy nowe telefony z legendarną fotografką?

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL oraz Annie Leibovitz. Co łączy nowe telefony z legendarną fotografką?

Od samego początku sprzedaży telefonów Pixel, Google kładł duży nacisk na jakość aparatów fotograficznych. Podczas prezentacji najnowszych modeli Google Pixel 3 i Pixel 3 XL, poza kilkoma nowymi funkcjami fotograficznymi zaprezentował jedną wielką nowość: współpracę z Annie Leibovitz.Warto zwrócić uwagę, że po raz pierwszy Annie Leibovitz stała się oficjalnym ambasadorem jakiekolwiek marki produkującej aparaty fotograficzne. Oczywiście niejednokrotnie wypowiadała się na temat aparatów fotograficznych, choćby w roku 2011 Leibovitz powiedziała, że iPhone 4s to jej aparat  z wyboru, chwaląc go jako "tak łatwo dostępny i łatwy w obsłudze". Jednak zazwyczaj te rekomendacje wydawały się być oparte na maksymie, że najlepszym aparatem jest ten, który masz przy sobie. Teraz Annie Leibovitz będzie używać Google Pixel 3 i Pixel 3 XL w nienazwanym jeszcze projekcie fotograficznym, w którym będzie podróżowała po Stanach Zjednoczonych, rejestrując portrety inspirujących ludzi i miejsc.
 
Nie jest to jedyne poważne wsparcie dla fotograficznych możliwości Google Pixel 3. Podczas premiery Google poinformował, że telefony otrzymali wydawcy Condé Nast, a ich fotografowie użyli ich do stworzenia siedmiu okładek swoich magazynów. Należą do nich m.in. zdjęcia Ryana Goslinga dla GQ i Cardi B dla W. Magazyny będą wkrótce w kioskach.
 
Google Pixel 3 Pixel 3 XL Annie Leibovitz
 
Choć te dwa partnerstwa stanowią interesującą taktykę, która przyczyni się do podniesienia reputacji aparatu fotograficznego Pixel (który nadal uważany jest za najlepszy w branży, Pixel 2 pokonał nawet nasze najnowsze iPhone'y  w wielu testach), to jednak Apple nadal góruje wśród miłośników fotografii mobilnej, choćby dzięki długotrwałej i rozpoznawalnej kampanii "Shot on iPhone".
 
Reklama

Adobe Lightroom - nowy e-kurs


Dowiesz się, jak szybko i efektywnie korygować i twórczo zmieniać swoje zdjęcia.

 

Dołącz do Uczestników

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: AktualnościKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.


Domyślny avatar Co łączy? Pieniądze. 2018.10.16 07:32, uzytkownik_495 # 


Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

A za nami legiony... 20091230957 Rodzinka... O rety! Nieśmiała . czekolada