GoPro zwalnia kolejne 270 osób

GoPro zwalnia kolejne 270 osób

Czarne chmury, które zebrały się nad największym producentem kamer sportowych na świecie, mają rozwiać kolejne zwolnienia. Tym razem redukcji ulegnie 15% stanu osobowego firmy, co oznacza likwidację stanowisk pracy dla 270 osób. Prezes GoPro, Nick Woodman, zapewnia że to koniec kłopotów i rok 2017 firma zakończy zyskiem, a przed nami już wkrótce kolejne premiery sprzętowe.


Firma GoPro przechodzi trudności od końca 2015 roku, gdy po raz pierwszy spółka zanotowała ujemne wyniki finansowe, co powtórzyło się w roku 2016, kiedy to kurs akcji spadł o 10 proc. Kolejną złą wiadomością minionego roku dla firmy były problemy związane z działaniem nowych dronów Karma.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem