Gorąca premiera z czułościami - Nikon D3S już w Polsce

Gorąca premiera z czułościami - Nikon D3S już w Polsce

Dzień dobry Państwu. Podajemy najświeższe wiadomości z Polski. Dzisiaj mamy środę, 14 października 2009 roku, Dzień Edukacji Narodowej, czyli inaczej mówiąc Dzień Nauczyciela. Temperatura powietrza waha się od -2'C na południu Polski do +4 stopni Celsjusza na północy oraz w centrum kraju. Wyjątkiem jest Klub Cavallo w Łazienkach Królewskich w Warszawie, gdzie słupek rtęci sięga aż trzydziestej kreski. Wszystko to przez gorącą atmosferę jaka towarzyszy polskiej premierze najnowszej lustrzanki cyfrowej Nikon D3S.


Tak właśnie mogłaby brzmieć wczorajsza prognoza pogody dla fotografów. Redakcja SwiatObrazu.pl miała przyjemność uczestniczyć w tym niecodziennym spotkaniu. Potwierdzamy, atmosfera była naprawdę gorąca! Wszystko to za sprawą "wyjątkowo czułego" bohatera tego dnia - Nikona D3S, którego oficjalna polska premiera odbyła się w Klubie Cavallo w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Panujący wewnątrz romantyczny klimat udzielił się wszystkim przybyłym na spotkanie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem