Greg Williams – szczere portrety gwiazd kina, muzyki i mody

Greg Williams – szczere portrety gwiazd kina, muzyki i mody

Greg Williams to fotograf, przed którego obiektywem znalazły się niemal wszystkie największe gwiazdy kina, muzyki i mody współczesnego świata. Znany jest ze swojego szczerego i intymnego stylu, każdy portret ukazuje osoby znane z pierwszych stron gazet pozbawionej egzaltacji i maniery. Ujawnia przy tym ich oblicza w normalnych, codziennych sytuacjach (a przynajmniej buduje takie złudzenie). Od Michaela Caine'a, przez Toma Hardy'ego, Johnny'ego Deppa po Gigi Hadid i Rity Ora bohaterowie jego zdjęć ukazani są podczas pracy, za kulisami czy w domowych sceneriach.


Greg Williams wykonał również wiele portretów zdobiących okładki popularnych magazynów. O swojej pracy mówi, że "fotografowanie gwiazd nie różni się niczym od wykonywania zdjęć znajomym i rodzinie". Pozostawiając z boku wątpliwości, na ile znana postać buduje fotografię, warto poznać bliżej osobę Grega Williamsa, także dlatego, że lubi dzielić się wskazówkami fotograficznymi i tajnikami swojej pracy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem