12 marca 2010, 18:14
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 1976 razy

Hama pokaże nowe produkty na targach Film Video Foto 2010

Hama pokaże nowe produkty na targach Film Video Foto 2010

Na targach Film Video Foto 2010 firma Hama będzie prezentować propozycje dla fotografów - zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Na zbliżających się targach Film Video Foto 2010 Hama pokaże produkty przeznaczone dla fotografów. Na firmowym stoisku znajdą się m. in. torby serii Canberra oraz Rexton, zaprezentowane zostaną też produkty firm aha i Golla, cechujące się niestandardowym wzornictwem. Więcej szczegółów znajdziecie w poniższym komunikacie prasowym.

Zainteresowanych samymi targami (Łódź, 25-27 marca) zapraszamy do naszej specjalnej kategorii, w całości poświęconej Film Video Foto 2010.

hama film foto video 2010


Informacja prasowa

Nowości Hama na targach Film Foto Video 2010!

Marzec 2010 - Szereg nowości pokaże Hama podczas targów Film Foto Video 2010, które odbędą się 25-27 marca br. w Łodzi. Na stoisku nr 153 w hali 3 znajdą się produkty przeznaczone są dla profesjonalnych fotografików, jak również amatorów robienia zdjęć w wolnym czasie.

Na odzwiedzających 140-metrowe stoisko czekać będą m.in. torby Hama serii Canberra oraz Rexton. Poszczególne modele obu serii są: solidne, pojemne i oferują szereg przydatnych funkcjonalności, m.in. oddzielne, znaczone specjalnymi symbolami kieszenie na sprawne oraz rozładowane baterie lub akumulatory, a także na zapisane oraz puste karty pamięci.

Podczas targów Film Foto Video 2010 swoją premierę będą też miały torby marki aha, które wyróżniają się ciekawym, niepowtarzalnym wzornictwem. Przeznaczone są przede wszystkim dla młodszych adeptów sztuki fotograficznej, którzy chcą transportować swój sprzęt w zgodzie z najnowszymi trendami mody. 

Na stoisku Hama zadebiutują ponadto torby Golla, cenionej fińskiej marki, która jako jedna z pierwszych wyszła poza stereotypowe, czarne wzornictwo akcesoriów do ochrony sprzętu elektronicznego. Uwagę odwiedzających przykują zapewne także akcesoria Samsonite, w tym również nowe torby do notebooków. 

Ciekawostką targów mogą okazać się produkty marki Celestron: lornetki, a zwłaszcza teleskopy. Hama zaprezentuje najciekawsze modele tego czołowego dostawcy na światowym rynku. W ofercie Hama znajduje się stacjonarny i przenośny sprzęt Celestron dla wszystkich grup odbiorców: od amatorów do profesjonalistów.

Informacje na temat XIII Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video 2010 zamieszczono pod adresem: http://www.mtl.lodz.pl/fvf.  

 

Źródło: Hamawww.swiatobrazu.pl