22 stycznia 2010, 16:11
Autor:
czytano: 8398 razy

Hama UNI - dyfuzor do zewnętrznych lamp błyskowych

Hama UNI - dyfuzor do zewnętrznych lamp błyskowych

Firma Hama wprowadziła do swojej oferty uniwersalny dyfuzor do zewnętrznych lamp błyskowych - Hama UNI.

Dyfuzor Hama UNI - czyli tak naprawdę lekką plastikową nakładkę o dopasowanym kształcie - montuje się na lampie przy pomocy paska mocującego. Standaryzowane rozmiary mają sprawić, że urządzenie jest kompatybilne z większością dostępnych na rynku lamp. Więcej szczegółów w informacji prasowej poniżej.

 dyfuzor Hama UNI

dyfuzor Hama UNI

Informacja prasowa:

Dyfuzor Hama UNI: tani sposób na lepsze zdjęcia!

Styczeń 2010 - Hama wprowadziła do oferty dyfuzor UNI na lampę błyskową. Nakładka służy do wytworzenia miękkiego światła wykorzystywanego w fotografii portretowej lub reportażu. Ze względu na niewielkie rozmiary i bezpieczne mocowanie do lampy, nadaje się również do fotografii prasowej. Dyfuzor Hama UNI ma standardowe wymiary i pasuje prawie do wszystkich lamp błyskowych.

Dyfuzor Hama UNI okazuje się przydatny między innymi w sytuacji, gdy wykonywane portrety wyglądają nieprofesjonalnie, choć fotografujący korzysta z markowej lustrzanki i dobrej, zewnętrznej lampy błyskowej. W takiej sytuacji dyfuzor rozproszy sztuczne światło, przez co będzie ono rozłożone bardziej równomiernie. 

Dyfuzor Hama UNI ma kształt plastikowej nakładki, która po nałożeniu na lampę w praktyce nie zmienia jej gabarytów. Wytrzymały pasek mocujący utrzymuje dyfuzor na swoim miejscu nawet w niesprzyjających warunkach.

Sugerowana cena detaliczna dyfuzora Hama UNI wynosi 59,90 zł. 

 

 

Źródło: Hamawww.swiatobrazu.pl